Умови та правила

Про гру

Гра складається з 300 питань. Кожне питання має 4 варіанти відповідей, з яких лише 1 правильна.
Кожна правильна відповідь дає гравцю 1 бал, неправильна – 0 балів.

База питань поділена на тематичні блоки, які можна проходити в будь-якій послідовності. Щоб обрати тему, звернись до ігрового меню в самому чат-боті.

Ти маєш пройти гру до 6 листопада. Ім'я переможця буде оголошено 13 листопада на сторінці
Boto Sapiens в Facebook.

Як грати

Прочитай запитання, роздивись супровідну ілюстрацію (якщо є), обери варіант відповіді. При пошуку відповідей ти можеш користуватися будь-якими джерелами інформації. Час на вибір варіанту відповіді не обмежений.

Ти можеш почати гру лише 1 раз, тому вибирай відповіді обачливо. Грай лише на одній платформі — Messenger або Telegram. Учасники, яких наші алгоритми виявили як граючих на обох платформах, не будуть допущені до розіграшу призів.

Умови розіграшу призів

Поїздка до NASA

Головний приз, поїздку в Kennedy Space Center, отримає той, хто дасть найбільше правильних відповідей. Якщо одразу декілька гравців наберуть однакову максимальну кількість балів, в NASA поїде той, хто зіграв за найкоротший проміжок часу.

15 телескопів

Тільки для гравців в Messenger! Щоб взяти участь в розіграші, набери 42 бали і поділись результатом на своїй сторінці в Facebook. Розіграш відбудеться за допомогою сервісу random.org.